• Op 29 April jongsleden Is Fam. De Ruijter van Assurantiekantoor De Ruijter bij onze mooie club langs geweest en heeft onze jeugd en G-team voorzien van trainingshesjes.

    hieronder enkele foto's van dit mooie moment.

     

    Assurantiekantoor De Ruijter sponsort trainingshesjes voor de jeugd van SV Brunssum. 1 Assurantiekantoor De Ruijter sponsort trainingshesjes voor de jeugd van SV Brunssum. 2 Assurantiekantoor De Ruijter sponsort trainingshesjes voor de jeugd van SV Brunssum. 3 Assurantiekantoor De Ruijter sponsort trainingshesjes voor de jeugd van SV Brunssum. 4 Assurantiekantoor De Ruijter sponsort trainingshesjes voor de jeugd van SV Brunssum. 5 Assurantiekantoor De Ruijter sponsort trainingshesjes voor de jeugd van SV Brunssum. 6 Assurantiekantoor De Ruijter sponsort trainingshesjes voor de jeugd van SV Brunssum. 7 Assurantiekantoor De Ruijter sponsort trainingshesjes voor de jeugd van SV Brunssum. 8

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide