• Informatie

  • Vereniging & Bestuur

    Clubhistorie:

    S.V Brunssum is een fusieclub opgericht op 1 juli 1999.Voortgekomen uit S.V Egge en S.V Schuttersveld.

    De clubkleuren zijn Groen(S.V Schuttersveld) en Blauw (S.V Egge)Het spelerstenue is groen/wit voor het shirt en blauw voor de broek en de sokken zijn groen/wit.

    clublied

    Zang: Oud-voorzitter Jan Schrijen

     

    Algemene info:

    Adres: Sportpark Peerdendries De Insel 23 6442 A.J Brunssum.

    Bestuur:
    Functie Naam Telefoonnummer Email
    Voorzitter Pascal Peters info@svbrunssum.nl
    Secretaris Brandon Mostert  +31 6 46740599 Secretaris@svbrunssum.nl info@svbrunssum.nl
    Interim Penningmeester Marco Oostrum +31 6 11761843 penningmeester@svbrunssum.nl
    Bestuurslid wedstrijdsecretaris Jeanette Lindelauf +31 6 51991530 Wedstrijdsecretaris@svbrunssum.nl
    Bestuursleden Technische zaken Maurice Leunissen Technischezaken@svbrunssum.nl
    Vrijwilligerszaken Karel Mostert Vrijwilligerszaken@svbrunssum.nl
    Bestuurslid Jeugd Rinaldo Scatigna Jeugd@svbrunssum.nl
    Bestuurslid Sponsorcommissie Brandon Mostert +31 6 46740599 sponsoring@svbrunssum.nl
    Bestuurslid Algemene zaken Vacant

    Coordinatoren & commissies:

    Sponsorcommissie Brandon Mostert, Sandy Rottmann, Maurice Leunissen sponsoring@svbrunssum.nl
    Activiteitencommissie Ivo Maassen

     

    Terreinbeheerders:
    Huub Peters

     

    Verzorging trainingsballen wedstrijdballen trainingsspullen :
    Jeugd Vacant
    Senioren Eddy Hennen, Vacant

    Financiën:

    ING rekeningnummer: NL39INGB0002144764 t.n.v S.V Brunssum.

    Website S.V Brunssum, Facebook, Instagram:

    Website beheerder Mail: Website@svbrunssum.nl

    Beheerder Facebook, Instagram: Brandon Mostert info@svbrunssum.nl

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide