• Informatie

  • Vereniging & Bestuur

    Clubhistorie:

    S.V Brunssum is een fusieclub opgericht op 1 juli 1999.Voortgekomen uit S.V Egge en S.V Schuttersveld.

    De clubkleuren zijn Groen(S.V Schuttersveld) en Blauw (S.V Egge)Het spelerstenue is groen/wit voor het shirt en blauw voor de broek en de sokken zijn groen/wit.

    clublied

    Zang: Oud-voorzitter Jan Schrijen

     

    Algemene info:

    Adres: Sportpark Peerdendries De Insel 23 6442 A.J Brunssum. Tel: 06-83372613 (Kantine)

    Bestuur:
    Functie Naam Telefoonnummer Email
    Interim Voorzitter Danny Jeurissen +31 6 51648829 info@svbrunssum.nl
    Secretaris Ayoub de Kroon +31 6 11591920 ayoub_kroon15@hotmail.com Secretaris@svbrunssum.nl
    Interim Penningmeester Marco Oostrum +31 6 11761843 penningmeester@svbrunssum.nl
    Bestuurslid Senioren wedstrijdsecretaris Jeanette Lindelauf +31 6 51991530 Wedstrijdsecretaris@svbrunssum.nl
    Bestuursleden Technische zaken Twan Hendrix, Jeffrey Leunissen +31 6 50273780,  +31 6 25177873 Technischezaken@svbrunssum.nl
    Bestuurslid Vrijwilligerszaken Karel Mostert   Vrijwilligerszaken@svbrunssum.nl
    Bestuurslid Jeugd Ivo Maassen +31 6 41030845 Jeugd@svbrunssum.nl
    Bestuurslid Sponsorcommissie Brandon Mostert +31 6 46740599 sponsoring@svbrunssum.nl
    Bestuurslid Algemene zaken Vacant    

    Coordinatoren & commissies:

    Sponsorcommissie Brandon Mostert, Danny Jeurissen, Sandy Rottmann, Maurice Leunisse sponsoring@svbrunssum.nl
    Activiteitencommissie Melanie Hoekstra  

     

    Terreinbeheerders:
    Huub Peters  
       

     

    Verzorging trainingsballen wedstrijdballen trainingsspullen :
    Jeugd Cindy Philippen, Vacant
    Senioren Eddy Hennen, Vacant

    Financiën:

    ING rekeningnummer: NL39INGB0002144764 t.n.v S.V Brunssum.

    Website S.V Brunssum, Facebook, Instagram:

    Website beheerder Mail: Website@svbrunssum.nl

    Beheerder Facebook, Instagram: Brandon Mostert info@svbrunssum.nl

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide