• ❗️| Laagdrempelig SV Brunssum helpen| ❗️

  • We blijven bezig om SV Brunssum op een leuke manier via verschillende initiatieven te helpen. Een daarvan is SponsorKliks.

  • SponsorKliks is heel simpel en IEDEREEN kan helpen, zonder enige moeite. SV Brunssum heeft zich aangesloten via SponsorKliks en is via deze link: https://www.sponsorkliks.com/products/shops.php… te bereiken.

  • Ben jij van plan om kerstcadeau’s te bestellen, een vlucht te boeken of simpelweg avondeten te bestellen? Als je bovenstaande link aanklikt kom je op een pagina met allerlei websites zoals: bol.comThuisbezorgd MediaMarkt NL Albert Heijn en noem maar op.

  • Ga je via bovenstaande link naar de online winkel waar jij wilt bestellen en je bestelt daadwerkelijk wat? Dan ontvangt SV Brunssum hiervan een klein percentage.

  • Hopelijk maken we er met zijn alle veel gebruik van. Jij betaald voor je producten niet absoluut niet meer dan normaal. Echter profiteert SV Brunssum hier wel van.

  Graag dit bericht delen! En sla je kerstcadeau’s via de link in 🤩

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide