• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdnummerTeamThuisteamUitteamCompetitiesoortCompetitieKlassePouleKlassepouleDatumAanvangstijdWedstrijdStatusScheidsrechtersScheidsrechterAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamKleedkamerscheidsrechterDetails
    26-09-2020 11:4544300SV Brunssum JO15-1ST Voerendaal/RKSVB JO15-3SV Brunssum JO15-1regulier0245 Onder 15 competitie (najaar)4e klasse044e klasse 0426 sep.11:45ST Voerendaal/RKSVB JO15-3 - SV Brunssum JO15-1Te spelenC.A.L (Cor) Neven (Scheidsrechter)C.A.L (Cor) NevenSportpark de JofferKunstgrasVeldVOERENDAALKleedlokaal 6Kleedlokaal 2-
    26-09-2020 11:4523996SV Brunssum JO12-1De Leeuw JO12-1GSV Brunssum JO12-1regulier0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie4e klasse134e klasse 1326 sep.11:45De Leeuw JO12-1G - SV Brunssum JO12-1Te spelenSportpark Klingelsberg veld 1VeldBRUNSSUM
    26-09-2020 09:3036286SV Brunssum JO10-1RKHBS JO10-3SV Brunssum JO10-1regulier0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie4e klasse634e klasse 6326 sep.09:30RKHBS JO10-3 - SV Brunssum JO10-1Te spelenSportpark Imstenrade veld 1VeldHEERLEN
    27-09-2020 14:309167SV BrunssumSV BrunssumSporting Sittard'13regulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)4e klasseC4e klasse C27 sep.14:30SV Brunssum - Sporting Sittard'13Te spelenT.M.J. (Theo) Ickenroth (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)T.M.J. (Theo) IckenrothSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    27-09-2020 12:0022622SV Brunssum 3SV Brunssum 3Kakertse Boys 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse045e klasse 0427 sep.12:00SV Brunssum 3 - Kakertse Boys 3Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    27-09-2020 09:0021553SV Brunssum 4FC Landgraaf 5SV Brunssum 4regulier0519 Mannen Zondag reserve6e klasse076e klasse 0727 sep.09:00FC Landgraaf 5 - SV Brunssum 4Te spelenAfgeschermd (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter)AfgeschermdSportpark Heigankveld 1VeldLANDGRAAF
    27-09-2020 10:0025821SV Brunssum VR1Langeberg VR1SV Brunssum VR1regulier513 Vrouwen Zondag4e klasse14e klasse 127 sep.10:00Langeberg VR1 - SV Brunssum VR1Te spelenC.R.G. (Cor) Bies (Assistent-scheidsrechter), P. (Peter) Hellebrand (Scheidsrechter)P. (Peter) HellebrandSportpark In de Struikenveld 1VeldBRUNSSUM
    03-10-2020 11:3026996SV Brunssum G1FC Oda G2GSV Brunssum G1regulier0285 G-Voetbal Zaterdag (najaar)2e klasse2D2e klasse 2D3 okt.11:30FC Oda G2G - SV Brunssum G1Te spelenSportpark Boshoven veld 2VeldWEERT
    03-10-2020 12:1542088SV Brunssum JO15-1SV Brunssum JO15-1Sportclub Susteren JO15-2regulier0245 Onder 15 competitie (najaar)4e klasse044e klasse 043 okt.12:15SV Brunssum JO15-1 - Sportclub Susteren JO15-2Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    03-10-2020 10:0026458SV Brunssum JO12-1SV Brunssum JO12-1FC Hoensbroek JO12-1regulier0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie4e klasse134e klasse 133 okt.10:00SV Brunssum JO12-1 - FC Hoensbroek JO12-1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    03-10-2020 10:00104820SV Brunssum JO10-1SV Brunssum JO10-1FC Landgraaf JO10-3regulier0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie4e klasse634e klasse 633 okt.10:00SV Brunssum JO10-1 - FC Landgraaf JO10-3Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    04-10-2020 14:309727SV BrunssumSVH'39SV Brunssumregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)4e klasseC4e klasse C4 okt.14:30SVH'39 - SV BrunssumTe spelenP.J.C. (Peter) Vrenken (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)P.J.C. (Peter) VrenkenSportpark De Schoolkampveld 1VeldHERKENBOSCH
    04-10-2020 10:0022744SV Brunssum 3Heksenberg-NEC 4SV Brunssum 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse045e klasse 044 okt.10:00Heksenberg-NEC 4 - SV Brunssum 3Te spelenSportpark Varenbeukveld 1VeldHEERLEN
    04-10-2020 12:3019942SV Brunssum 4SV Brunssum 4De Leeuw 4regulier0519 Mannen Zondag reserve6e klasse076e klasse 074 okt.12:30SV Brunssum 4 - De Leeuw 4Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    04-10-2020 10:3025954SV Brunssum VR1SV Brunssum VR1DBSV VR1regulier513 Vrouwen Zondag4e klasse14e klasse 14 okt.10:30SV Brunssum VR1 - DBSV VR1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    09-10-2020 20:0027792SV Brunssum VR30+1Amstenrade VR30+1SV Brunssum VR30+1regulier510 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse081e klasse 089 okt.20:00Amstenrade VR30+1 - SV Brunssum VR30+1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    09-10-2020 20:2028036SV Brunssum VR30+1SV Brunssum VR30+1GSV'28 VR30+1regulier510 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse081e klasse 089 okt.20:20SV Brunssum VR30+1 - GSV'28 VR30+1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    09-10-2020 21:0027872SV Brunssum VR30+1Sibbe VR30+1SV Brunssum VR30+1regulier510 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse081e klasse 089 okt.21:00Sibbe VR30+1 - SV Brunssum VR30+1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    09-10-2020 21:2028037SV Brunssum VR30+1SV Brunssum VR30+1ST Laura Hopel Comb./Schaesberg VR30+1regulier510 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse081e klasse 089 okt.21:20SV Brunssum VR30+1 - ST Laura Hopel Comb./Schaesberg VR30+1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    10-10-2020 13:4527177SV Brunssum G1SV Brunssum G1Heer G1regulier0285 G-Voetbal Zaterdag (najaar)2e klasse2D2e klasse 2D10 okt.13:45SV Brunssum G1 - Heer G1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    10-10-2020 14:0043869SV Brunssum JO15-1Haslou JO15-3GSV Brunssum JO15-1regulier0245 Onder 15 competitie (najaar)4e klasse044e klasse 0410 okt.14:00Haslou JO15-3G - SV Brunssum JO15-1Te spelenSportpark Mergelakkerveld 1VeldELSLOO LB
    10-10-2020 11:3024724SV Brunssum JO12-1Groene Ster JO12-1SV Brunssum JO12-1regulier0330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitie4e klasse134e klasse 1310 okt.11:30Groene Ster JO12-1 - SV Brunssum JO12-1Te spelenSportpark Pronsenbroekveld 3VeldHEERLEN
    10-10-2020 10:0036278SV Brunssum JO10-1SV Brunssum JO10-1V.V. Schaesberg JO10-3regulier0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Competitie4e klasse634e klasse 6310 okt.10:00SV Brunssum JO10-1 - V.V. Schaesberg JO10-3Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    11-10-2020 14:309168SV BrunssumSV BrunssumWoander Forestregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)4e klasseC4e klasse C11 okt.14:30SV Brunssum - Woander ForestTe spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    11-10-2020 12:0022623SV Brunssum 3SV Brunssum 3Groene Ster 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse045e klasse 0411 okt.12:00SV Brunssum 3 - Groene Ster 3Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    11-10-2020 13:0017944SV Brunssum 4BSV Limburgia/Kamerland 4SV Brunssum 4regulier0519 Mannen Zondag reserve6e klasse076e klasse 0711 okt.13:00BSV Limburgia/Kamerland 4 - SV Brunssum 4Te spelenSportpark Houserveld veld 1VeldBRUNSSUM
    11-10-2020 11:0025866SV Brunssum VR1RKHBS VR2SV Brunssum VR1regulier513 Vrouwen Zondag4e klasse14e klasse 111 okt.11:00RKHBS VR2 - SV Brunssum VR1Te spelenM.W.G. (Mayk) Stevens (Assistent-scheidsrechter), C.R.G. (Cor) Bies (Assistent-scheidsrechter), R. A.J. (Raymond) Ernes (Scheidsrechter)R. A.J. (Raymond) ErnesSportpark Imstenrade Veld 2VeldHEERLEN23S2
    17-10-2020 13:4527003SV Brunssum G1SV Brunssum G1RKHSV G2regulier0285 G-Voetbal Zaterdag (najaar)2e klasse2D2e klasse 2D17 okt.13:45SV Brunssum G1 - RKHSV G2Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    18-10-2020 14:309169SV BrunssumSV BrunssumVV Zwentiboldregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)4e klasseC4e klasse C18 okt.14:30SV Brunssum - VV ZwentiboldTe spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    18-10-2020 12:0030000SV Brunssum VR1RKHSV VR1SV Brunssum VR1bekerB2820 Vrouwen beker zondag 2e rondeGroep 305Groep 3 0518 okt.12:00RKHSV VR1 - SV Brunssum VR1Te spelenC.R.G. (Cor) Bies (Assistent-scheidsrechter)Sportpark Intratuin Heugemveld 1VeldMAASTRICHT
    24-10-2020 12:1543956SV Brunssum JO15-1SV Brunssum JO15-1Leonidas - W JO15-1regulier0245 Onder 15 competitie (najaar)4e klasse044e klasse 0424 okt.12:15SV Brunssum JO15-1 - Leonidas - W JO15-1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    25-10-2020 14:309559SV BrunssumRoosterenSV Brunssumregulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)4e klasseC4e klasse C25 okt.14:30Roosteren - SV BrunssumTe spelenSportpark De Heilige Kampveld 1VeldROOSTEREN
    25-10-2020 10:0022800SV Brunssum 3Abdissenbosch 3SV Brunssum 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse045e klasse 0425 okt.10:00Abdissenbosch 3 - SV Brunssum 3Te spelenSportpark De Lelieveld 1VeldLANDGRAAF
    25-10-2020 12:3019943SV Brunssum 4SV Brunssum 4V.V. Schaesberg 4regulier0519 Mannen Zondag reserve6e klasse076e klasse 0725 okt.12:30SV Brunssum 4 - V.V. Schaesberg 4Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    25-10-2020 10:3025955SV Brunssum VR1SV Brunssum VR1RKSVB VR1regulier513 Vrouwen Zondag4e klasse14e klasse 125 okt.10:30SV Brunssum VR1 - RKSVB VR1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
  • Uitslagen

    WedstrijddatumDatumWedstrijdAccommodatieAanvangstijdThuisteamUitteamUitslagCompetitienaamCompetitiesoortDetails
    19-09-2020 10:002020-09-19 00:00:00.00SV Brunssum JO12-1 - BSV Limburgia/Kamerland JO12-1Sportpark Peerdendries10:00SV Brunssum JO12-1BSV Limburgia/Kamerland JO12-11 - 80330 Onder 12 Zwaluwen Jeugd Competitieregulier
    19-09-2020 11:302020-09-19 00:00:00.00SV Brunssum JO15-1 - VV ALFA SPORT JO15-2Sportpark Peerdendries11:30SV Brunssum JO15-1VV ALFA SPORT JO15-24 - 10245 Onder 15 competitie (najaar)regulier
    20-09-2020 10:002020-09-20 00:00:00.00SV Brunssum VR1 - SVO DVC"16 VR1Sportpark Peerdendries10:00SV Brunssum VR1SVO DVC"16 VR10 - 1513 Vrouwen Zondagregulier
    20-09-2020 12:002020-09-20 00:00:00.00SV Brunssum 4 - Woander Forest 4Sportpark Peerdendries12:00SV Brunssum 4Woander Forest 41 - 10519 Mannen Zondag reserveregulier
    20-09-2020 14:302020-09-20 00:00:00.00De Leeuw - SV BrunssumSportpark Klingelsberg 14:30De LeeuwSV Brunssum5 - 00512 Mannen Zondag standaard (A-cat)regulier
rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide