• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdnummerTeamThuisteamUitteamCompetitiesoortCompetitieKlassePouleKlassepouleDatumAanvangstijdWedstrijdStatusScheidsrechtersScheidsrechterAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamKleedkamerscheidsrechterDetails
    29-01-2022 10:00141435SV Brunssum JO12-1SV Brunssum JO12-1Schinveld JO12-1JMregulier0332 Onder 12 (3e fase)3e klasse (3e fase)283e klasse (3e fase) 2829 jan.10:00SV Brunssum JO12-1 - Schinveld JO12-1JMTe spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    29-01-2022 09:00132687SV Brunssum JO7-1Chevremont JO7-2SV Brunssum JO7-1regulier0300 Onder 7 (3e fase)1e klasse (3e fase)281e klasse (3e fase) 2829 jan.09:00Chevremont JO7-2 - SV Brunssum JO7-1Te spelenSportpark Terwaerdenveld 1VeldLANDGRAAF
    29-01-2022 09:10132368SV Brunssum JO7-1Langeberg JO7-1SV Brunssum JO7-1regulier0300 Onder 7 (3e fase)1e klasse (3e fase)281e klasse (3e fase) 2829 jan.09:10Langeberg JO7-1 - SV Brunssum JO7-1Te spelenSportpark Terwaerdenveld 1VeldLANDGRAAF
    29-01-2022 09:20132767SV Brunssum JO7-1SV Brunssum JO7-1UOW '02 JO7-3regulier0300 Onder 7 (3e fase)1e klasse (3e fase)281e klasse (3e fase) 2829 jan.09:20SV Brunssum JO7-1 - UOW '02 JO7-3Te spelenSportpark Terwaerdenveld 1VeldLANDGRAAF
    30-01-2022 10:3016472SV Brunssum 2Rimburg 3SV Brunssum 2regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse045e klasse 0430 jan.10:30Rimburg 3 - SV Brunssum 2Te spelenSportpark D'r Brockgankveld 1VeldLANDGRAAF
    30-01-2022 12:0016678SV Brunssum 3Caesar 4SV Brunssum 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse055e klasse 0530 jan.12:00Caesar 4 - SV Brunssum 3Te spelenSportlandgoed De Haamenveld 1VeldBEEK LB
    30-01-2022 13:0021849SV Brunssum 4Groene Ster 5SV Brunssum 4regulier0519 Mannen Zondag reserve6e klasse076e klasse 0730 jan.13:00Groene Ster 5 - SV Brunssum 4Te spelenSportpark Pronsenbroekveld 1VeldHEERLEN
    30-01-2022 12:0011307SV Brunssum VR1SV Brunssum VR1Langeberg VR1regulier513 Vrouwen Zondag4e klasse014e klasse 0130 jan.12:00SV Brunssum VR1 - Langeberg VR1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    05-02-2022 10:00141162SV Brunssum JO12-1SV Brunssum JO12-1Amstenrade JO12-1JMregulier0332 Onder 12 (3e fase)3e klasse (3e fase)283e klasse (3e fase) 285 feb.10:00SV Brunssum JO12-1 - Amstenrade JO12-1JMTe spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    05-02-2022 10:00133539SV Brunssum JO7-1UOW '02 JO7-2SV Brunssum JO7-1regulier0300 Onder 7 (3e fase)1e klasse (3e fase)281e klasse (3e fase) 285 feb.10:00UOW '02 JO7-2 - SV Brunssum JO7-1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    05-02-2022 10:10132369SV Brunssum JO7-1Langeberg JO7-1SV Brunssum JO7-1regulier0300 Onder 7 (3e fase)1e klasse (3e fase)281e klasse (3e fase) 285 feb.10:10Langeberg JO7-1 - SV Brunssum JO7-1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    05-02-2022 10:20132768SV Brunssum JO7-1SV Brunssum JO7-1UOW '02 JO7-3regulier0300 Onder 7 (3e fase)1e klasse (3e fase)281e klasse (3e fase) 285 feb.10:20SV Brunssum JO7-1 - UOW '02 JO7-3Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    06-02-2022 14:306027SV Brunssum 1Sporting Sittard'13 1SV Brunssum 1regulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)4e klasseC4e klasse C6 feb.14:30Sporting Sittard'13 1 - SV Brunssum 1Te spelenSportpark het BOSSparkveld 1VeldSITTARD
    06-02-2022 10:0015897SV Brunssum 2SV Brunssum 2FC Landgraaf 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse045e klasse 046 feb.10:00SV Brunssum 2 - FC Landgraaf 3Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    06-02-2022 12:0015908SV Brunssum 3SV Brunssum 3Haslou 4regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse055e klasse 056 feb.12:00SV Brunssum 3 - Haslou 4Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    06-02-2022 12:1524672SV Brunssum 4Sporting H.A.C. 2SV Brunssum 4regulier0519 Mannen Zondag reserve6e klasse076e klasse 076 feb.12:15Sporting H.A.C. 2 - SV Brunssum 4Te spelenSportpark Carisborgveld 1VeldKERKRADE
    06-02-2022 11:0011224SV Brunssum VR1RKSVB VR1SV Brunssum VR1regulier513 Vrouwen Zondag4e klasse014e klasse 016 feb.11:00RKSVB VR1 - SV Brunssum VR1Te spelenSportpark In gen Anker veld 1VeldVOERENDAAL
    12-02-2022 11:30141590SV Brunssum JO12-1BSV Limburgia/Kamerland JO12-1SV Brunssum JO12-1regulier0332 Onder 12 (3e fase)3e klasse (3e fase)283e klasse (3e fase) 2812 feb.11:30BSV Limburgia/Kamerland JO12-1 - SV Brunssum JO12-1Te spelenSportpark Houserveld veld 1VeldBRUNSSUM
    12-02-2022 09:00135174SV Brunssum JO7-1Groene Ster JO7-1SV Brunssum JO7-1regulier0300 Onder 7 (3e fase)1e klasse (3e fase)281e klasse (3e fase) 2812 feb.09:00Groene Ster JO7-1 - SV Brunssum JO7-1Te spelenSportpark Anselderlaanveld 1VeldEYGELSHOVEN
    12-02-2022 09:10135123SV Brunssum JO7-1Laura/Hopel Combinatie JO7-1SV Brunssum JO7-1regulier0300 Onder 7 (3e fase)1e klasse (3e fase)281e klasse (3e fase) 2812 feb.09:10Laura/Hopel Combinatie JO7-1 - SV Brunssum JO7-1Te spelenSportpark Anselderlaanveld 1VeldEYGELSHOVEN
    12-02-2022 09:20132769SV Brunssum JO7-1SV Brunssum JO7-1UOW '02 JO7-3regulier0300 Onder 7 (3e fase)1e klasse (3e fase)281e klasse (3e fase) 2812 feb.09:20SV Brunssum JO7-1 - UOW '02 JO7-3Te spelenSportpark Anselderlaanveld 1VeldEYGELSHOVEN
    13-02-2022 14:306383SV Brunssum 1SV Brunssum 1SVH'39 1regulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)4e klasseC4e klasse C13 feb.14:30SV Brunssum 1 - SVH'39 1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    13-02-2022 11:0016701SV Brunssum 2Groene Ster 3SV Brunssum 2regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse045e klasse 0413 feb.11:00Groene Ster 3 - SV Brunssum 2Te spelenSportpark Pronsenbroekveld 1VeldHEERLEN
    13-02-2022 10:0016668SV Brunssum 3Bunde 3SV Brunssum 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse055e klasse 0513 feb.10:00Bunde 3 - SV Brunssum 3Te spelenSportpark Heiveldveld 1VeldBUNDE
    13-02-2022 10:0023329SV Brunssum 4SV Brunssum 4V.V. Schaesberg 6regulier0519 Mannen Zondag reserve6e klasse076e klasse 0713 feb.10:00SV Brunssum 4 - V.V. Schaesberg 6Te spelenSportpark Peerdendriesveld 2VeldBRUNSSUM
    13-02-2022 12:0011308SV Brunssum VR1SV Brunssum VR1SNA VR1regulier513 Vrouwen Zondag4e klasse014e klasse 0113 feb.12:00SV Brunssum VR1 - SNA VR1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    19-02-2022 10:00141119SV Brunssum JO12-1SV Brunssum JO12-1UOW '02 JO12-2regulier0332 Onder 12 (3e fase)3e klasse (3e fase)283e klasse (3e fase) 2819 feb.10:00SV Brunssum JO12-1 - UOW '02 JO12-2Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    19-02-2022 09:00132688SV Brunssum JO7-1Chevremont JO7-2SV Brunssum JO7-1regulier0300 Onder 7 (3e fase)1e klasse (3e fase)281e klasse (3e fase) 2819 feb.09:00Chevremont JO7-2 - SV Brunssum JO7-1Te spelenSportpark Kaffeberg veld 1VeldKERKRADE
    19-02-2022 09:10138733SV Brunssum JO7-1FC Landgraaf JO7-3SV Brunssum JO7-1regulier0300 Onder 7 (3e fase)1e klasse (3e fase)281e klasse (3e fase) 2819 feb.09:10FC Landgraaf JO7-3 - SV Brunssum JO7-1Te spelenSportpark Kaffeberg veld 1VeldKERKRADE
    19-02-2022 09:20132764SV Brunssum JO7-1SV Brunssum JO7-1UOW '02 JO7-2regulier0300 Onder 7 (3e fase)1e klasse (3e fase)281e klasse (3e fase) 2819 feb.09:20SV Brunssum JO7-1 - UOW '02 JO7-2Te spelenSportpark Kaffeberg veld 1VeldKERKRADE
    20-02-2022 14:308318SV Brunssum 1Roosteren 1SV Brunssum 1regulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)4e klasseC4e klasse C20 feb.14:30Roosteren 1 - SV Brunssum 1Te spelenSportpark De Heilige Kampveld 1VeldROOSTEREN
    20-02-2022 12:0015909SV Brunssum 3SV Brunssum 3Sporting Sittard'13 2regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse055e klasse 0520 feb.12:00SV Brunssum 3 - Sporting Sittard'13 2Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    20-02-2022 10:0022951SV Brunssum 4De Leeuw 4SV Brunssum 4regulier0519 Mannen Zondag reserve6e klasse076e klasse 0720 feb.10:00De Leeuw 4 - SV Brunssum 4Te spelenSportpark Klingelsberg veld 1VeldBRUNSSUM
    20-02-2022 12:3011297SV Brunssum VR1Bunde VR1SV Brunssum VR1regulier513 Vrouwen Zondag4e klasse014e klasse 0120 feb.12:30Bunde VR1 - SV Brunssum VR1Te spelenSportpark Heiveldveld 2VeldBUNDE
  • Uitslagen

    Geen informatie

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide