• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdnummerTeamThuisteamUitteamCompetitiesoortCompetitieKlassePouleKlassepouleDatumAanvangstijdWedstrijdStatusScheidsrechtersScheidsrechterAccommodatieVeldLocatiePlaatsKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamKleedkamerscheidsrechterDetails
    18-09-2019 19:0010602SV Brunssum JO14-1Schinveld/Arx ICT JO14-1GSV Brunssum JO14-1bekerB9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 pouleGroep 212Groep 2 1218 sep.19:00Schinveld/Arx ICT JO14-1G - SV Brunssum JO14-1Te spelenSportpark Burgemeester Adams veld 1VeldSCHINVELD
    20-09-2019 20:0053459SV Brunssum 35+1Schinveld 35+1SV Brunssum 35+1regulier0596 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse101e klasse 1020 sep.20:00Schinveld 35+1 - SV Brunssum 35+1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    20-09-2019 20:2053409SV Brunssum 35+1SV Brunssum 35+1Woander Forest 35+1regulier0596 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse101e klasse 1020 sep.20:20SV Brunssum 35+1 - Woander Forest 35+1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    20-09-2019 21:0053170SV Brunssum 35+1UOW '02 35+1SV Brunssum 35+1regulier0596 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse101e klasse 1020 sep.21:00UOW '02 35+1 - SV Brunssum 35+1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    20-09-2019 21:2053410SV Brunssum 35+1SV Brunssum 35+1De Leeuw 35+1regulier0596 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse101e klasse 1020 sep.21:20SV Brunssum 35+1 - De Leeuw 35+1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    20-09-2019 20:0052445SV Brunssum VR1Passart-VKC VR1SV Brunssum VR1regulier509 Vrouwen Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse041e klasse 0420 sep.20:00Passart-VKC VR1 - SV Brunssum VR1Te spelenSportpark De Demveld 1VeldHOENSBROEK
    20-09-2019 20:2052372SV Brunssum VR1KCC'13 VR1SV Brunssum VR1regulier509 Vrouwen Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse041e klasse 0420 sep.20:20KCC'13 VR1 - SV Brunssum VR1Te spelenSportpark De Demveld 1VeldHOENSBROEK
    20-09-2019 20:4052483SV Brunssum VR1SV Brunssum VR1Schinveld VR1regulier509 Vrouwen Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse041e klasse 0420 sep.20:40SV Brunssum VR1 - Schinveld VR1Te spelenSportpark De Demveld 1VeldHOENSBROEK
    21-09-2019 13:454740SV Brunssum G1SV Brunssum G1EHC/Heuts G2Gregulier0285 G-Voetbal Zaterdag (najaar)2e klasse2C2e klasse 2C21 sep.13:45SV Brunssum G1 - EHC/Heuts G2GTe spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    21-09-2019 12:3038173SV Brunssum JO14-1Schinveld/Arx ICT JO14-1GSV Brunssum JO14-1regulier0243 Onder 14 competitie (najaar)2e klasse5012e klasse 50121 sep.12:30Schinveld/Arx ICT JO14-1G - SV Brunssum JO14-1Te spelenSportpark Burgemeester Adams veld 1VeldSCHINVELD
    21-09-2019 10:3054059SV Brunssum JO12-1KVC Oranje JO12-2SV Brunssum JO12-1regulier0253 Onder 12 competitie (najaar)3e klasse5023e klasse 50221 sep.10:30KVC Oranje JO12-2 - SV Brunssum JO12-1Te spelenSportpark Bleijerheide veld 1VeldKERKRADE
    21-09-2019 10:3047191SV Brunssum JO10-1UOW '02 JO10-3SV Brunssum JO10-1regulier0263 Onder 10 competitie (najaar)3e klasse5013e klasse 50121 sep.10:30UOW '02 JO10-3 - SV Brunssum JO10-1Te spelenSportpark Terwaerdenveld 2VeldLANDGRAAF
    21-09-2019 10:1549502SV Brunssum JO9-1ST S.S.A.C. JO9-3SV Brunssum JO9-1regulier0275 Onder 9 competitie (najaar)4e klasse5024e klasse 50221 sep.10:15ST S.S.A.C. JO9-3 - SV Brunssum JO9-1Te spelenSportpark De Voortveld 1VeldLANDGRAAF
    22-09-2019 14:3012618SV Brunssum 1SV Brunssum 1SVE 1regulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)4e klasseC4e klasse C22 sep.14:30SV Brunssum 1 - SVE 1Te spelenM.A.P. (Michael) Hoeksma (Scheidsrechter), D.J.N. (Dennis) Wetzelaar (Begeleider), E.A.L. (Eddie) Hennen (Assistent-scheidsrechter)M.A.P. (Michael) HoeksmaSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUMkl6kl3kl scheids
    22-09-2019 12:3054002SV Brunssum 2Jabeek 1SV Brunssum 2regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse065e klasse 0622 sep.12:30Jabeek 1 - SV Brunssum 2Te spelenH (Harrie) Rademakers (Assistent-scheidsrechter)Sportpark Onderbankenveld 1VeldJABEEK
    22-09-2019 11:4524508SV Brunssum 3SV Brunssum 3BSV Limburgia/Kamerland 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse055e klasse 0522 sep.11:45SV Brunssum 3 - BSV Limburgia/Kamerland 3Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUMkl5kl1-
    22-09-2019 12:0023169SV Brunssum 4Woander Forest 4SV Brunssum 4regulier0519 Mannen Zondag reserve6e klasse086e klasse 0822 sep.12:00Woander Forest 4 - SV Brunssum 4Te spelenSportpark De Steenakkerveld 2VeldMERKELBEEK
    22-09-2019 13:0023224SV Brunssum 5SV Brunssum 5Groene Ster 4regulier0519 Mannen Zondag reserve6e klasse056e klasse 0522 sep.13:00SV Brunssum 5 - Groene Ster 4Te spelenSportpark Peerdendriesveld 2VeldBRUNSSUMkl2kl4-
    22-09-2019 12:0028069SV Brunssum VR1SVO DVC"16 VR1SV Brunssum VR1regulier513 Vrouwen Zondag4e klasse14e klasse 122 sep.12:00SVO DVC"16 VR1 - SV Brunssum VR1Te spelenC.R.G. (Cor) Bies (Assistent-scheidsrechter), R. (Ron) Pasmans (Scheidsrechter)R. (Ron) PasmansSportpark Ir. MirlandVeld 1 (Hoofdveld)VeldEIJSDEN83-
    25-09-2019 19:0010665SV Brunssum JO14-1SV Brunssum JO14-1Langeberg JO14-1bekerB9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 pouleGroep 212Groep 2 1225 sep.19:00SV Brunssum JO14-1 - Langeberg JO14-1Te spelenB.M.N. (Brandon) Nijsten (Scheidsrechter)B.M.N. (Brandon) NijstenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    28-09-2019 12:0038242SV Brunssum JO14-1SV Brunssum JO14-1SJO UBC JO14-1regulier0243 Onder 14 competitie (najaar)2e klasse5012e klasse 50128 sep.12:00SV Brunssum JO14-1 - SJO UBC JO14-1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    28-09-2019 10:3041312SV Brunssum JO12-1SV Brunssum JO12-1SJO ESB '19 JO12-2regulier0253 Onder 12 competitie (najaar)3e klasse5023e klasse 50228 sep.10:30SV Brunssum JO12-1 - SJO ESB '19 JO12-2Te spelenSportpark Peerdendriesveld 2VeldBRUNSSUM
    28-09-2019 10:0046013SV Brunssum JO10-1SV Brunssum JO10-1Groene Ster JO10-4Gregulier0263 Onder 10 competitie (najaar)3e klasse5013e klasse 50128 sep.10:00SV Brunssum JO10-1 - Groene Ster JO10-4GTe spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    28-09-2019 09:0053596SV Brunssum JO9-1SV Brunssum JO9-1Langeberg JO9-3regulier0275 Onder 9 competitie (najaar)4e klasse5024e klasse 50228 sep.09:00SV Brunssum JO9-1 - Langeberg JO9-3Te spelenSportpark Peerdendriesveld 2VeldBRUNSSUM
    29-09-2019 14:3013455SV Brunssum 1HBC'09 1SV Brunssum 1regulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)4e klasseC4e klasse C29 sep.14:30HBC'09 1 - SV Brunssum 1Te spelenC. (Cai) Meisen (Scheidsrechter)C. (Cai) MeisenSportpark Het Ankerveld 1VeldBUCHTEN
    29-09-2019 14:0054003SV Brunssum 2SV Brunssum 2BSV Limburgia/Kamerland 4regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse065e klasse 0629 sep.14:00SV Brunssum 2 - BSV Limburgia/Kamerland 4Te spelenSportpark Peerdendriesveld 2VeldBRUNSSUMkl2kl4-
    29-09-2019 12:0025091SV Brunssum 3Heksenberg 3SV Brunssum 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse055e klasse 0529 sep.12:00Heksenberg 3 - SV Brunssum 3Te spelenSportpark De Demveld 1VeldHOENSBROEK
    29-09-2019 11:3021924SV Brunssum 4SV Brunssum 4De Ster 3regulier0519 Mannen Zondag reserve6e klasse086e klasse 0829 sep.11:30SV Brunssum 4 - De Ster 3Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUMkl5kl1-
    29-09-2019 09:4522153SV Brunssum 5Amstenrade 4SV Brunssum 5regulier0519 Mannen Zondag reserve6e klasse056e klasse 0529 sep.09:45Amstenrade 4 - SV Brunssum 5Te spelenSportpark De Gijselaarveld 1VeldAMSTENRADE
    29-09-2019 12:0028036SV Brunssum VR1SV Brunssum VR1SV Hulsberg VR1regulier513 Vrouwen Zondag4e klasse14e klasse 129 sep.12:00SV Brunssum VR1 - SV Hulsberg VR1Te spelenP.P. (Peter) Vankan (Assistent-scheidsrechter), C.R.G. (Cor) Bies (Assistent-scheidsrechter)Sportpark Peerdendriesveld 2VeldBRUNSSUMkl6kl3-
    04-10-2019 20:0053411SV Brunssum 35+1SV Brunssum 35+1De Leeuw 35+1regulier0596 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse101e klasse 104 okt.20:00SV Brunssum 35+1 - De Leeuw 35+1Te spelenSportpark Klingelsberg veld 1VeldBRUNSSUM
    04-10-2019 20:2053172SV Brunssum 35+1UOW '02 35+1SV Brunssum 35+1regulier0596 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse101e klasse 104 okt.20:20UOW '02 35+1 - SV Brunssum 35+1Te spelenSportpark Klingelsberg veld 1VeldBRUNSSUM
    04-10-2019 20:4053412SV Brunssum 35+1SV Brunssum 35+1Schinveld 35+1regulier0596 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse101e klasse 104 okt.20:40SV Brunssum 35+1 - Schinveld 35+1Te spelenSportpark Klingelsberg veld 1VeldBRUNSSUM
    04-10-2019 21:2053157SV Brunssum 35+1Woander Forest 35+1SV Brunssum 35+1regulier0596 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse101e klasse 104 okt.21:20Woander Forest 35+1 - SV Brunssum 35+1Te spelenSportpark Klingelsberg veld 1VeldBRUNSSUM
    04-10-2019 20:0052326SV Brunssum VR1Schinveld VR1SV Brunssum VR1regulier509 Vrouwen Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse041e klasse 044 okt.20:00Schinveld VR1 - SV Brunssum VR1Te spelenSportpark Burgemeester Adams veld 1VeldSCHINVELD
    04-10-2019 20:2052447SV Brunssum VR1Passart-VKC VR1SV Brunssum VR1regulier509 Vrouwen Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse041e klasse 044 okt.20:20Passart-VKC VR1 - SV Brunssum VR1Te spelenSportpark Burgemeester Adams veld 1VeldSCHINVELD
    04-10-2019 20:4052484SV Brunssum VR1SV Brunssum VR1KCC'13 VR1regulier509 Vrouwen Vrijdag 7x7 (najaar)1e klasse041e klasse 044 okt.20:40SV Brunssum VR1 - KCC'13 VR1Te spelenSportpark Burgemeester Adams veld 1VeldSCHINVELD
    05-10-2019 11:004786SV Brunssum G1FC Bemelen G1GSV Brunssum G1regulier0285 G-Voetbal Zaterdag (najaar)2e klasse2C2e klasse 2C5 okt.11:00FC Bemelen G1G - SV Brunssum G1Te spelenSportpark De Sleutelveld 1VeldBEMELEN
    05-10-2019 12:3038359SV Brunssum JO14-1Langeberg JO14-1SV Brunssum JO14-1regulier0243 Onder 14 competitie (najaar)2e klasse5012e klasse 5015 okt.12:30Langeberg JO14-1 - SV Brunssum JO14-1Te spelenSportpark In de Struikenveld 1VeldBRUNSSUM
    05-10-2019 11:0041150SV Brunssum JO12-1Langeberg JO12-1SV Brunssum JO12-1regulier0253 Onder 12 competitie (najaar)3e klasse5023e klasse 5025 okt.11:00Langeberg JO12-1 - SV Brunssum JO12-1Te spelenSportpark In de Struikenveld 1VeldBRUNSSUM
    05-10-2019 11:0051768SV Brunssum JO10-1Schinveld JO10-1SV Brunssum JO10-1regulier0263 Onder 10 competitie (najaar)3e klasse5013e klasse 5015 okt.11:00Schinveld JO10-1 - SV Brunssum JO10-1Te spelenSportpark Burgemeester Adams veld 1VeldSCHINVELD
    05-10-2019 09:0048442SV Brunssum JO9-1BSV Limburgia/Kamerland JO9-2SV Brunssum JO9-1regulier0275 Onder 9 competitie (najaar)4e klasse5024e klasse 5025 okt.09:00BSV Limburgia/Kamerland JO9-2 - SV Brunssum JO9-1Te spelenSportpark Houserveld veld 1VeldBRUNSSUM
    06-10-2019 14:3012619SV Brunssum 1SV Brunssum 1F.C. Roerdalen 1regulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)4e klasseC4e klasse C6 okt.14:30SV Brunssum 1 - F.C. Roerdalen 1Te spelenE.A.L. (Eddie) Hennen (Assistent-scheidsrechter)Sportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUMkl6kl3kl scheids
    06-10-2019 11:0054004SV Brunssum 2SV Brunssum 2Abdissenbosch 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse065e klasse 066 okt.11:00SV Brunssum 2 - Abdissenbosch 3Te spelenSportpark Peerdendriesveld 2VeldBRUNSSUMkl5kl1-
    06-10-2019 11:4524509SV Brunssum 3SV Brunssum 3KCC'13 2regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse055e klasse 056 okt.11:45SV Brunssum 3 - KCC'13 2Te spelenAfgeschermd (Assistent-scheidsrechter)Sportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUMkl2kl4-
    06-10-2019 09:3020159SV Brunssum 4SV Hulsberg 4SV Brunssum 4regulier0519 Mannen Zondag reserve6e klasse086e klasse 086 okt.09:30SV Hulsberg 4 - SV Brunssum 4Te spelenF. (Fernon) Chappin (Scheidsrechter)F. (Fernon) ChappinSportpark Mesweg te HulsbergVeld 1VeldHULSBERG---
    06-10-2019 12:0020049SV Brunssum 5Voerendaal 4SV Brunssum 5regulier0519 Mannen Zondag reserve6e klasse056e klasse 056 okt.12:00Voerendaal 4 - SV Brunssum 5Te spelenSportpark de Jofferveld 2VeldVOERENDAAL
    06-10-2019 10:3028004SV Brunssum VR1RKVVL/Polaris VR1SV Brunssum VR1regulier513 Vrouwen Zondag4e klasse14e klasse 16 okt.10:30RKVVL/Polaris VR1 - SV Brunssum VR1Te spelenSportpark West Bunderruweveld 2VeldMAASTRICHT
    12-10-2019 12:0038195SV Brunssum JO14-1SV Brunssum JO14-1FC Kerkrade - West JO14-1regulier0243 Onder 14 competitie (najaar)2e klasse5012e klasse 50112 okt.12:00SV Brunssum JO14-1 - FC Kerkrade - West JO14-1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    12-10-2019 10:3040786SV Brunssum JO12-1SV Brunssum JO12-1KVC Oranje JO12-1regulier0253 Onder 12 competitie (najaar)3e klasse5023e klasse 50212 okt.10:30SV Brunssum JO12-1 - KVC Oranje JO12-1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 2VeldBRUNSSUM
    12-10-2019 10:0054601SV Brunssum JO10-1SV Brunssum JO10-1ST Schimmert/GSV'28 JO10-1regulier0263 Onder 10 competitie (najaar)3e klasse5013e klasse 50112 okt.10:00SV Brunssum JO10-1 - ST Schimmert/GSV'28 JO10-1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    12-10-2019 09:0048036SV Brunssum JO9-1SV Brunssum JO9-1Schinveld JO9-1regulier0275 Onder 9 competitie (najaar)4e klasse5024e klasse 50212 okt.09:00SV Brunssum JO9-1 - Schinveld JO9-1Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUM
    13-10-2019 14:3012656SV Brunssum 1VV Zwentibold 1SV Brunssum 1regulier0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)4e klasseC4e klasse C13 okt.14:30VV Zwentibold 1 - SV Brunssum 1Te spelenSportpark Aan de Alleeveld 1VeldLIMBRICHT
    13-10-2019 11:0054005SV Brunssum 2OVCS 3SV Brunssum 2regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse065e klasse 0613 okt.11:00OVCS 3 - SV Brunssum 2Te spelenSportpark Ophovenveld 2VeldSITTARD
    13-10-2019 10:3024870SV Brunssum 3Kakertse Boys 2SV Brunssum 3regulier0519 Mannen Zondag reserve5e klasse055e klasse 0513 okt.10:30Kakertse Boys 2 - SV Brunssum 3Te spelenSportpark De Kakertveld 1VeldLANDGRAAF
    13-10-2019 11:3021925SV Brunssum 4SV Brunssum 4Walram 3regulier0519 Mannen Zondag reserve6e klasse086e klasse 0813 okt.11:30SV Brunssum 4 - Walram 3Te spelenSportpark Peerdendriesveld 1VeldBRUNSSUMkl6kl3-
    13-10-2019 14:0023225SV Brunssum 5SV Brunssum 5Langeberg 5regulier0519 Mannen Zondag reserve6e klasse056e klasse 0513 okt.14:00SV Brunssum 5 - Langeberg 5Te spelenR. (Robbin) Zijlstra (Assistent-scheidsrechter)Sportpark Peerdendriesveld 2VeldBRUNSSUMkl2kl4-
    13-10-2019 12:0028037SV Brunssum VR1SV Brunssum VR1S.V. Argo VR1regulier513 Vrouwen Zondag4e klasse14e klasse 113 okt.12:00SV Brunssum VR1 - S.V. Argo VR1Te spelenC.R.G. (Cor) Bies (Assistent-scheidsrechter)Sportpark Peerdendriesveld 2VeldBRUNSSUMkl5kl1-
  • Uitslagen

    WedstrijddatumDatumWedstrijdAccommodatieAanvangstijdThuisteamUitteamUitslagCompetitienaamCompetitiesoortDetails
    11-09-2019 19:002019-09-11 00:00:00.00SV Brunssum JO12-1 - ST LHC/Haanrade JO12-1Sportpark Peerdendries19:00SV Brunssum JO12-1ST LHC/Haanrade JO12-11 - 7B9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poulebeker
    14-09-2019 14:302019-09-14 00:00:00.00RKHSV G1 - SV Brunssum G1Sportpark Intratuin Heugem14:30RKHSV G1SV Brunssum G12 - 10285 G-Voetbal Zaterdag (najaar)regulier
    15-09-2019 11:002019-09-15 00:00:00.00RKSVB 2 - SV Brunssum 4Sportpark In gen Anker 11:00RKSVB 2SV Brunssum 42 - 0B1600 Mannen beker reserve zondag poulebeker
    15-09-2019 11:302019-09-15 00:00:00.00SV Brunssum 5 - Chevremont 4Sportpark Peerdendries11:30SV Brunssum 5Chevremont 42 - 3B1600 Mannen beker reserve zondag poulebeker
    15-09-2019 12:002019-09-15 00:00:00.00Roosteren 2 - SV Brunssum 3Sportpark De Heilige Kamp12:00Roosteren 2SV Brunssum 35 - 2B1600 Mannen beker reserve zondag poulebeker
    15-09-2019 14:302019-09-15 00:00:00.00SV Brunssum 1 - NEC'92/vloerenboulevard 1Sportpark Peerdendries14:30SV Brunssum 1NEC'92/vloerenboulevard 17 - 0B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulebeker